טיפים לבית: 10 כלים שצריכים להיות בכל בית!

עשרת הכלים הבאים חייבים להיות בכל בית:

בבית, כולם מרגישים הכי נוח. כאן תתרעננו אחרי ערב של מסיבות, כאן אתם מרגישים בטוחים וכאן המשפחה מתאחדת. לכן, בכל בית צריך להיות כל דבר שהמשפחה צריכה, וגם מה שאדם אחד צריך. אנשים רבים חושבים על מוצרי מזון והיגיינה – אבל כלים וחפצים אחרים חשובים לא פחות. עם זאת, בדרך כלל נזכרים בהם רק כאשר יש צורך בכלי. החיפוש צפוי מראש, ולעתים קרובות מסתיים בבקשה מהשכן או מחבר, כי הכלי המתאים חסר. כדי למנוע זאת, הנה עשרת הכלים החשובים ביותר שצריכים להיות בכל בית.

 

פטיש

אם צריך לתלות תמונה או שיש מסמר בולט איפשהו – פטיש הוא לגמרי כלי חובה. לעבודות מזדמנות, פטיש קל עם ראש גדול רגיל מספיק, ובנוסף, תמיד תמיד שיהיו אטבי כביסה. הם יעזרו להחזיר את המסמרים וימנעו אצבעות שבורות.

 

מברגים

אם יש לכם ברגים רופפים, תוכלו לחזק אותם במהירות עם מברג. ארונות וצירים אפשר לייצב במהירות. ישנם מארזים גדולים עם מברגים בגדלים שונים, שיכולים לחסוך מקום וזמן.

מברגה אלחוטית

“מתאימה להכל”, וצריכה להיות בכל הבית. הכלי השימושי הזה יכול להבריג ולקדוח, וצריך רק מעט חשמל או סוללה.  ישנן מברגות רבות ומחירן אינו יקר כפי שהיה.

 

WD-40

WD-40 מתאים לשימוש לצרכים רבים ברחבי הבית. הוא יכול להגן על כלים מפני חלודה, לשחרר ברגים, להסיר קשקושים מהקירות… והרשימה ארוכה.

 

פלייר

פלייר מאפשר למשוך מסמרים, לדחוס דברים או לשלוף אותם בקלות. ישנם עיצובים שונים, החל ממצבטים עד למלקחיים או מלקחיים חשמליים. בכל בית צריך להיות לפחות כלי אחד מבין אלה.

 

פלס כיס

מומלץ מאוד שיהיה פלס כיס, כדי למנוע תמונות או ארונות שתלויים באלכסון.

 

 

ניסור

לבעלי בית עם גינה, גם מסור הוא כלי חיוני. מסור עצים או מסור יד, זהו כלי מועיל מאוד ויכול לעזור לתחביבים רבים.

 

 

סכין חיתוך

סכיני חיתוך באיכות גבוהה צריכים להיות במקום בטוח בכל בית. הם מאפשרים לחתוך שטיחים, אריזות וקופסאות במהירות וללא מאמץ.

 

מפתח אלן

מכשירים רבים כיום כבר אינם משתמשים בברגי “פיליפס” והתקדמו לברגי אלן – אשר יעילים ועמידים יותר לעבודה. מומלץ להחזיק סט מפתחות

אלן במידות הפופולאריות (1-6) כדי שתוכלו לפתוח מגוון מכשירים ביתיים – על מנת להחליף בטריה, לשמן עם WD40 או סתם להתעניין מה קורה בפנים.

בודק מתח חד קוטבי

בכלי זה יש להשתמש רק לבקרת הזרם בשקעי החשמל. עם זאת, יש להתייעץ עם מומחה לגבי עבודות ישירות אחרות עם חשמל. למרות זאת, כדאי שיהיה בית בודק פאזה.

 

עשרת הכלים האלה הם הצעות בלבד, ותמיד אפשר להוסיף ולהתאים אותם לפי צרכי התקציב. לכל הכלים, מומלץ גם להחזיק בסט של ברגים ומסמרים. כלים אינם תמיד זולים. עם זאת, ייתכן שבמחיר רכישה גבוה יותר תקבלו כלים אמינים ומועילים לטווח ארוך. יותר מעצבן כאשר אתם צריכים כלי ואין לכם. לכן, ודאו שיש לכם את הכלים הנחוצים ביותר. בנוסף, כמובן, טפלו בהם טיפול נכון כדי שתוכלו להנות מהם זמן רב. המוצר הרב-תכליתי WD-40 מציע חומר ניקוי מתאים. מרחו אותו פעם או פעמיים בשנה נגד חלודה.

 

כל בית יכול להפיק תועלת מעזרת הכלים האלה, אם אין לכם את כולם, כדאי לחשוב להשיג אותם!