מאיפה בעצם מגיע שם המוצר?

דבליו די 40 הוא תרסיס התזה על בסיס מים ,פורמולה מספר 40.זהו השם היישר מהמעבדה שמשומש על   האלכימאי שפיתח את המוצר בשנת 1953. האלכימאי נורם לארסן ניסה ליצור פורמולה שתמנע קורוזיה על ידי התזת תרסיס מבוסס מים. עקשנותו של נורם השתלמה כשהוא הצליח בעת הפורמולה ה40 שלו.

מה דבליו די 40 רב שימושי עושה?

דבליו די 40 רב שימושי ממלא את חמשת הפונקציות הבאות:

סיכוך : החומרים המסככים מותגים ושמרים על התנועה התקינה של החפץ המרוסס.

חדירה : דבליו די 40 רב שימושי מסיר את כל סוגי כתמי החלודה מכל חלקי המתכת.

הגנה : המוצר שומר על משטחי מתכת עם חומרים נוגדי קורוזיה ונגד לחות ואלמנטים נוספים שלה

מסיר : דבליו די 40 רב שימושי מסיר לכלוך אבק שמן וכתמים קשים להסרה כולל חומרים שמנוניים מצויד וכלי תחבורה. דבליו די 40 רב שימושי מסיר גם כתמי דבק ומדבקות מודבקות.

לחות : דבליו די 40 רב שימושי מייבש את חלקי החשמל כך שלא יהיו קצרים חשמליים.

מה כולל דבליו די 40 רב שימושי?

דבליו די 40 רב שימושי הוא פתרון מגוון לשימוש בבית , מחסן או מפעל. זוהי תערובת מורכבת של שמני סיכוך , תוספים משפרי ביצועים וחומרים רבים אחרים אשר מספקים איכות מקסימלית סיכוך מושלם ניקיון והגנה מקורותיה וחלודה. אנחנו לא באמת יכולים להגיד לכם מה בדיוק יש בפנים מכיוון שזהו הסוד השמור ביותר שלנו אבל אנחנו יכולים להגיד לכם מה זה לא כולל. דבליו די 40 לא כולל בתוכו שמן דגים , קרסינוגנים , טרטוגנים או מותאגנים. בנוסף הוא לא כולל מתכות כבדות. הוא לא כולל חומרים בעלי סיכון גבוה למחלות . הוא גם לא כולל סיליקון והוא נטול חומצה. הוא לא כולל פרופלנטים מפד”ח  כגז דוחס נוזלי ולכן אפשר לאכסן יותר ממנו בכל מיכל.

מהו אורך חיי המדף של מוצרי דבליו די 40 רב שימושיים?

דבליו די 40 הוא מוצר בעל עמידות טבעית גבוהה ויוצר בהתאמות מיוחדות לרמה גבוהה. המוצר אמור להחזיק למעשה כמעט לעולמים. למעשה , אורך החיים של המוצר מושפע מאורך חיי העשרים המגנים שמאכסנים אותו כמו ברז ההתזה או חלקי הפלסטיק וכדומה’. לכן חיי המדף המוגדרים על ידינו הוא 5 שנים מתאריך הייצור אך אנו יודעים כי אורך חייו הינו ארוך יותר והוא ישמש אתכם לזמן רב יותר. דבליו די 40 צריך להיות מאוחסן בין 4 מעלות ל54 מעלות צלזיוס וצריך להיות מנוער לפני כל שימוש ושימוש בו.