ספריי מגעים.  לא הרבה אנשים עדיין משתמשים בספריי מגעים כמו פעם.  אבל אלו שכן משתמשים יעידו שמדובר בחומר מציל נפשות של ממש.

 

תרסיס (ספריי) מגעים - מה יש לו להציע ?

 

המושג “ספריי מגעים” אינו ממש ברור לרוב האוכלוסיה. אבל כאשר שואלים את האסכולה המקצועית, הם מודעים היטב לכל הנפלאות שיש לספריי מגעים להציע.

ספריי מגעים, למעשה , הוא סך הכול פחית עם אויר דחוס שדוחף חומר ניקוי כלשהו – שמתאדה מהר.  ייתכנו תרסיסים שמשתמשים במכלול של חומרי ניקוי שונים בתערובת מסוימת,

אך לרוב משתמשים באלכוהול – שכן יש לו תכונות ניקוי טובות ואידוי מהיר.

המטרה של תרסיסי המגעים החשמליים היא לדאוג לניקוי יסודי של מגעי חשמל – על מנת שיוכלו להמשיך לתפקד כראוי לאורך זמן.

לא משנה אם זה גריז, שמן, אבק או כל לכלוך שהוא שמזהם את המגעים החשמליים – תרסיס המגעים אמור להמיס את המפגע ולהשאיר את מגעי החשמל נקיים.

תרסיסי מגעים מוצעים על ידי חברות רבות וכתוצאה מכך מגיעים בווריאציות רבות.

רובם אמורים לבצע את שלושת המטלות העיקריות הבאות:

1.לנקות –   כפי שנכתב, תרסיסי מגעים נועדו, בעיקר , לנקות לכלוך מכל סוג ממגעי החשמל של אותו מכשיר שאנו רוצים לטפל בו.  אך מדוע זה חשוב לנקות את מגעי החשמל?  לראשונה, הלכלוך עלול לפגוע בתפקוד ובזרימת החשמל התקינה במגעים.  ובשניה – מכשירים נקיים נראים טוב יותר ונשמרים לאורך זמן.  תרסיס המגעים של WD40 מכיל את הפתרון המושלם עבור משימה זו. הנוסחא הייחודית שלו מוחקת כל זכר ללכלוך מהמגעים , לא משנה סוג הלכלוך. בנוסף – הדיוק חשוב מאוד, בטח כאשר אנו באים לנקות מכשיר חשמל עם מגעים רבים ועדינים.  לכן תרסיס ניקוי המגעים של WD40 מגיע עם הSMART STRAW – הפטנט הייחודי של WD40 אשר מאפשר הגעה מדויקת לאזור אותו אנו רוצים לנקות – מבלי להעביר את כל המכשיר במקלחת של ספריי.  תמיד כדאי להתעדכן בהוראות השימוש לפני שניגשים לנקות מגעי חשמל.

2. מסירים נזקי התחמצנות –  התחמצנות (או היווצרות חלודה)  הם האויב מספר אחד של מכשירי חשמל – ומגעים בפרט.  אנו חיים בעולם עם לחות ובסופו של דבר מגעי חשמל עשויים ממתכת – ונוטים להתחמצן ולהחליד עם הזמן. בעיה זו בולטת במיוחד בסוויצים ונקודות מגע כמו כניסה של אוזניות, איפה שהמתח נמוך. הפתרון האידיאלי הוא לצפות את נקודת מגע אלו בכסף או זהב, או כמובן שזה פתרון יקר ולא פרקטי! במקום –  ספרי המגעים של WD40 בעל נוסחה ייחודית אשר מטפלת בבדיוק בבעיה זו.  כמו הWD40 המקורי , ספריי המגעים יודע להסיר לחלוטין נזקי התחמצנות וחלודה , ולו הקטנים ביותר – ממגעי החשמל במכשיר. בנוסף – שימוש בתרסיס המגעים משמש גם כטיפול מניעתי. ריסוס המגעים עם ספרי המגעים של WD40 ישאיר שכבה דקה ולא מזיקה המונעת התחמצנות וחלודה עתידיים. מושלם לשמירה על המכשירים שלכם.

3. לא להשאיר עקבות.  אחת התכונות החשובות ביותר של ספריי ניקוי מגעים (ומה שלמעשה מפרידה ומייחדת אותם מ”סתם” תרסיסי ניקוי) הם היכולת שלהם להתאדות ולהעלם לאחר שהם ביצעו את הניקוי. מדוע זה חשוב? ובכן – דמיינו שניקיתם מגעים של מכשיר חשמלי עדין , וכל חומר הניקוי שרוסס נשאר ונדבק על לוח המגעים. זו רק שאלה של זמן עד שיווצר נזק יותר גדול ממה שאפילו דמיינתם לפני תחילת השימוש.  לכן חשוב מאוד לוודא שאתם משתמשים בתרסיס ניקוי מגעים איכותי שעונה על תכונת ההתאדות כהלכה. הנוסחא של תרסיס ניקוי המגעים של WD40 מושלמת עבור משימה זו – כאשר תרסיס המגעים של WD40 הינו בעל ייבוש סופר מהיר ואינו משאיר עקבות לחלוטין. המשמעות היא שכאשר אתה משתמש בספריי המגעים של WD40 , אתה יכול להיות בטוח שאתה משאיר מגעים נקיים לחלוטין ללא שום עקבות של חומר ניקוי, אפילו באזורים שיש בהם פלסטיק וגומי, שעלולים לגרום לנזק בהמשך.  מה עוד אפשר לבקש?

מסקנה

כאשר לוקחים בחשבון את שלושת התכונות הכי חשובות שנדרשות מתרסיס ניקוי מגעים, תרסיס ניקוי המגעים של WD40 הוא המושלם למשימת ניקוי מכשירי חשמל, בין אם זה לכלוך רגיל או הסרה או אפילו הגנה מתמשכת מפני חלודה. אמנם ניקוי מגעים שייך קצת לאסכולה הישנה , אבל שווה לתת ניסיון, לא?